niedziela, 13 listopada 2016

BOMBKA PRZESTRZENNA Z CHOINKAMI-KROK PO KROKU cz.1

Witam Was. Coraz bliżej święta więc mam dla was mały kurs jak zrobić bombkę przestrzenną z choinkami.Świetny prezent pod choinkę i piękna dekoracja. Ponieważ nie miałam gotowego, plastikowego separatora do bombki, zrobiłam go sama. Odrysowałam koło od bombki akrylowej na tekturze i wycięłam je.

 
Następnie wybrałam papier do środka mojej bombki. Odrysowałam, wycięłam i przykleiłam klejem magic do mojego separatora z tektury.
Przygotowałam sobie choinki z kartonu i okleiłam je muliną w różnych kolorach. Choinki mają dwie wielkości. Różnią się około 1-1,5cm od siebie. Zrobiłam je owijając tekturowe trójkąty zieloną muliną. Kurs na choinki - tutaj.
Choinki przykleiłam do separatora i ozdobiłam. W tej roli przyda się czerwony guzik, koraliki i kawałek sznurka kolorowego. Pnie choinek to laski cynamonu pokrojone na małe kawałki nożycami do kurczaka, zwykłymi nożyczkami nie dałam rady. Z pokolorowanej gazy zrobiłam imitację mchu leśnego, możecie użyć także gotowego mchu.
Dodałam sztuczny śnieg i napis "Wesołych Świąt" z wstążki dostępnej w pasmanterii.
A tutaj gotowa bombka. 


Prawda że proste do zrobienia i jaki piękny efekt :)
To jedna strona bombki, już niedługo kolejny kurs na drugą stronę. Tym razem gwiazda betlejemska z foamiranu.
Pozdrawiam Ada
Użyłam:

http://zielonekoty.pl/pl/p/Klej-magic-z-precyzyjna-koncowka/968http://zielonekoty.pl/pl/p/Bombka-plexiakryl-kula-14cm/903http://zielonekoty.pl/pl/p/Papier-30x30-CraftYou-Desgin-Silent-Night-05/4958
http://zielonekoty.pl/pl/p/Zestaw-swiateczny-do-pachnacych-kartek-wiankow/5691http://zielonekoty.pl/pl/p/Pasta-strukturalna-drobnoziarnista-Sztuczny-Snieg-100ml/872http://zielonekoty.pl/pl/p/Karta-do-albumu-baza-1szt./5064

13 komentarzy: